BROSKO

Oval
Oval
Font

ЧАСТІ ПИТАННЯ

У нас є всі послуги, щоб зробити ваші меблі якісно, швидко, без зайвих затрат енергії та часу. Ви просто принесіть зображення, а все решту ми зробимо за вас.

BROSKO

В яких містах є магазини BROSKO?
Меблева компанія BROSKO має магазини у трьох містах Волині: Луцьку (Привокзальний майдан, 1), Нововолинську (Бульвар Шевченка, 1) та Володимирі-Волинському (вул.20-го липня, 8А)
Які гарантії ви надаєте?
Компанія працює виключно за угодою. Це сприяє виконанню усіх умов як з нашої сторони, так і зі сторони клієнта. В угоді прописані всі дати, оплата та штрафи для обох сторін у разі невиконання умов договору.
Як дізнатись вартість робіт?
Ви надаєте всю інформацію по побажанню меблів. Тоді ми обговорюємо, якою має бути фурнітура та наповнення, з якого матеріалу. Потім ми формуємо ціновий діапазон. Якщо є конкретні побажання, то даємо на вибір 2 ціни. Тобто ми вам завжди надаємо вибір. Тоді до вас їдуть проєктанти. Якщо замовник не може розмірів скласти, то ми їдемо до нього і самі заміряємо.
Чим же особлива меблева компанія BROSKO?
По-перше, основне для нас – це результат. Ми робимо добре або дуже добре. Ми віддаємось клієнту на 100%. Також спочатку ми даємо, а потім вже беремо. Бо наші замовники отримують від нас дуже багато нашого часу. Це є прорахунки, проєкти, дизайн-проєкти. І все це безплатно. Тобто ми спочатку чуємо клієнта і вже потім укладаємо договір з ним.
Особливістю роботи команди BROSKO є також те, що після монтажу працівники компанії виконують безплатний клінінг, тобто самі прибирають за собою.
Чи співпрацюєте ви з іншими компаніями?
Працівники BROSKO можуть порекомендувати вам послуги інших служб, з якими ми співпрацюємо. Таким чином можна зекономити, адже ви отримуєте знижку від компанії, до якої звертаєтеся.